Може, ще й Януковича повернути захоче? Адвокат “слуги” Кузьміних заявила про захоплення влади Турчиновим у 2014 році і незаконність прокурорів

Адвокат народного депутата від “Слуги народу” Сергія Кузьміних Лариса Криворучко заявила, що генпрокурор Ірина Венедиктова і всі прокурори незаконні. Відповідну заяву вона зробила в ході обрання запобіжного заходу нардепу, передає Центр протидії корупції, зазначають Патріоти України.

На думку правозахисниці, у 2014 році Олександр Турчинов “захопив владу”. Отже, всі підписані Турчиновим закони, включаючи закон про НАБУ і прокуратуру, неконституційні, що також робить незаконними всі документи прокурорів.

У зв’язку з цим Криворучко закликала зобов’язати Службу безпеки відкрити справу проти Турчинова про захоплення влади. Крім того, вона просила відкрити справу проти Венедиктової і всіх прокурорів САП, що входять до групи прокурорів у справі підзахисного Кузьміних.

Адвокат також хотіла, щоб суддя ВАКС звернувся до Конституційного суду для перевірки відповідності Основному закону відкликання глави парламенту часів Януковича Володимира Рибака. Слід зазначити, що нардеп повністю підтримав свого адвоката.

Незважаючи на це, суддя ВАКС Олег Ткаченко відмовив у задоволенні забезпечення подання до Конституційного Суду, а також у задоволенні вимоги зобов’язати СБУ відкрити справи проти Турчинова, Венедиктової та прокурорів САП.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )