Можна ставити хрест! Президент такого не чекав – він випалив болючу правду. Нічого не зробив – Зеленський все!

Різне

Гордон остаточно розчарувався в президенті Зеленському і вважає, що на його можливостях провести реформи можна ставити хрест.

Відомий телеведучий і журналіст Дмитро Гордон заявив, як повністю розчарувався в президенті Володимиру Зеленському і вважає, що на його можливостях провести реформи і вивести Україну на новий рівень можна ставити хрест.

Про це він заявив в інтерв’ю радіоведучому Максиму Бахматову, фрагмент якого був опублікований на YouTube-каналі Гордона.

Він зазначив, що відомий експерт і аналітик Андрій Ілларіонов ще в березні 2020 року під час запису інтерв’ю сказав, що з Зеленського вже точно не вийде хороший президент. Тоді Гордон не повірив в його слова і лише через майже рік прийшов до аналогічного висновку.

За словами Ілларіонова, всі основні реформи необхідно проводити швидко, а оточувати себе необхідно розумними людьми. Нічого цього Зеленський не зробив.

“Тепер і я слідом за Ілларіоновим кажу, що Зеленський все”, – заявив Гордон.

Раніше, Дмитро Гордон заявив, що він повністю розчарований і не вірить в те, що у президента Володимира Зеленського та його команди вийде зробити щось значуще для України.

“Минуло півтора року з часу приходу нової влади. За півтора року можна було перевернути гори, гори перевернути! Але, оскільки нічого не зроблено, як людина досвідчена, яка трошки пожила і трошки бачила, я для себе зробив висновок: нічого у цієї влади вже не вийде. На превелике розчарування для мене “, – заявив Гордон.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN