“Можуть тільки заважати”: Росія лицемірно звернулася до України через Олімпіаду-2024

Президент Олімпійського комітету Росії (ОКР) Станіслав Поздняков лицемірно закликав Україну відмовитись від ідеї бойкотувати Ігор-2024 у Парижі, якщо представників країни-агресорки допустять до змагань. На думку чиновника, це нібито негативно повпливає саме на український спорт.

Про це Поздняков заявив в інтерв’ю пропагандистському телеканалу “Матч ТВ”. Він збрехав про те, що Росія завжди дотримується Олімпійської хартії, хоча відразу після початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну Міжнародний олімпійський комітет (МОК) звинуватив агресорів у порушенні олімпійського перемир’я. news.obozrevatel.com
''Можуть тільки заважати'': Росія лицемірно звернулася до України через Олімпіаду-2024
 
“Насамперед хочу зазначити, що ОКР у своїй діяльності суворо відповідає Олімпійській хартії. ОКР робить все необхідне, щоб основні цілі та місія олімпійського руху діяли і на території Росії. У нашій сучасній історії будь-які спроби бойкоту змагань ніколи не призводили до успіху тієї країни, яка це робила. Закликаємо українських колег відмовитись від практики бойкотів. Олімпійський рух має робити світ кращим, а бойкоти можуть цьому лише заважати”, – сказав Поздняков.
''Можуть тільки заважати'': Росія лицемірно звернулася до України через Олімпіаду-2024

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN