Connect with us

Новини

“Ми бігли з дитиною”: Гвоздєва з “Танці з зірками” вибухнула гнівом після страшної ночі

Published

on

Багаторазова учасниця та переможниця шоу “Танці зі зірками” Ілона Гвоздєва розповіла про важку ніч.

Багаторазова учасниця та переможниця шоу “Танці зі зірками” Ілона Гвоздєва добірку сімейних кадрів і постаралася привернути увагу до актуальної проблеми. Першого червня вже традиційно відзначається День захисту та прав дітей.

Сьогодні день захисту дітей. А цієї ночі не стало двох дітлахів через цих огидних свинок! Хоча є питання до багатьох укриттів у Києві, які просто закриті чи не відповідають взагалі умовам перебування та захисту наших людей.

Наша влада під час війни має займатися цим питанням насамперед, бо в країні йде війна, бо щодня гинуть люди. Звичайно, хочеться вірити в те, що є справедливість у цьому світі і добро переможе зло, але на жаль, це не поверне вже тих янголят, які загинули від агресії параші!

Бережіть себе, своїх близьких. Вже трохи здають нерви від цього жаху» – зізналася Гвоздєва.

Вона розповіла, як і сама з дитиною бігла в укриття після нічного обстрілу:

Advertisement

«Сьогодні ми бігли з дитиною в укриття і в цей момент я думала, Боже Слава Богу мій синочок у бабусі, бо якщо ми помремо, хоч одна дитина залишиться з рідними. Це просто жерсть.

Сьогодні є одне бажання, щоб усі ті сусідські діти та батьки відчули весь наш біль та втрати так само, як і ми! Ненавиджу їх. І немає там нормальних людей, тому що всі вони призвели до такого хаосу в їхній країні і все одно винні за дії параші» – на емоціях заявила Гвоздєва.

 

 

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement