“Ми були байдужі”: акторка Денисенко пояснила, чому українців спіткала війна

Українська акторка Наталія Денисенко поділилася роздумами, що війна спіткала українців через те, що багато людей були байдужими. Зірка вважає, що повномасштабне вторгнення РФ в Україну було потрібне для того, аби ці події міцно закарбувалися в головах українців та ніколи не повторилися.

“Бо ми спокійно собі жили весь цей час, я знімалася з рос. акторами, говорила мовою окупанта, ми були байдужі (вне палітікі), забувши, або не хотівши знати, що сотнями років вороги систематично й акуратно знищували наших пращурів, нашу культуру, мову”, – написала Денисенко на своїй сторінці в Instagram.

Акторка зазначила, що давно захоплювалась езотерикою та новітніми дослідами “високих вібрацій”, які наголошують, що варто ставити запитання: “для чого?”. Зірка додала, що війна загострила її цінності.

Відео дня:

“Безмежна любов до України, до своєї роботи, розуміння, наскільки ми були щасливі та не помічали цього, як я ціную свого чоловіка, що речі – це тільки речі, що ніякі статки не зрівняються з людяністю і щирістю, що ніхто не має права зазіхати на наше, що наша нація найсильніша в світі, що ніде не може бути так добре, як у себе вдома”, – вказала Денисенко.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Ми були байдужі”: акторка Денисенко пояснила, чому українців спіткала війна