“Ми чітко розуміємо, що відбувається”: Данілов прокоментував можливість повторного вторгнення з Білорусі

Станом на сьогодні у Білорусі немає достатньої кількості сил і засобів для того, щоб піти у контрнаступ на Україну. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов, передають Патріоти України.

“Президент збирав Ставку Верховного головнокомандувача, яка працює з 24 лютого. Одне з питань, яке розглядалось на засіданні Ставки, — ситуація пов’язана з Білоруссю, з кордоном. Було визначено завдання президента зробити перевірку чотирьох областей на спроможності відбивати у разі необхідності загрозу, якщо буде така. І тут не побоювання. Ми чітко розуміємо, що відбувається на території Білорусі. Ми розуміємо вплив Російської Федерації на Білорусь. Це наша поточна робота, якою ми постійно займаємося”, – заявив він.

Данілов зауважив, що Лукашенко знаходиться під великим впливом Російської Федерації. “Росія вже фактично політично окупувала Білорусь. І казати про те, що це вільна країна, — це велике, скажімо так, припущення. Ми свідомі того, що відбувається на цій території. Знаємо про ті засоби ураження, які на сьогодні там сконцентровані. Саме тому була доповідь наших розвідок з цього питання, доповідь головнокомандувача, наскільки він бачить загрозу з цього боку. Це питання знаходиться під постійним контролем нашого президента. Все, що відбувається на території Білорусі, ми на сьогодні розуміємо”, – додав він.

Відео дня:

Данілов додав, що якщо війська будуть підняті по тій чи іншій тривозі, то можуть робити ті чи інші речі. “Ми на сьогодні не бачимо, що там є спроможності, там є сили. Так, там відбувається навчання, певні процеси. Але ще раз наголошую: наша розвідка пильно слідкує за всіма цими процесами. Ми володіємо інформацією, що відбувається на території Білорусі. Ми не бачимо таких загроз, тому що там немає достатньої кількості сил і засобів для того, щоб зробити такий контрнаступ, який відбувся 24 лютого”, – підсумував Данілов.

Джерело: Радіо НВ

Прокоментуйте:

За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Ми чітко розуміємо, що відбувається”: Данілов прокоментував можливість повторного вторгнення з Білорусі