“Ми й без ваших танків переможемо”: Зеленський в інтерв’ю німецькому Bild нагадав, що Україна тримає оборону всієї Європи. Відео

Якщо Німеччина не хоче давати Україні важке озброєння – то вона має про це прямо сказати, а не вигадувати відмазки. Якщо треба буде, то Україна й без німецьких танків переможе у війні з Росією.

Про це президент Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю в інтерв’ю німецькому виданню Bild. Відеозапис інтерв’ю оприлюднив Офіс президента України (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).
Зеленський сказав, що Україна переможе і без німецьких танків

“Якщо ви не хочете нам дати зброю – не давайте. Без образ. Ви – самостійна держава. Але не намагайтеся говорити, що спочатку зброю має дати Америка, потім Німеччина, потім Польща… Не треба! Кожен повинен відповідати за себе. Для нас танки і “Матадори” – це спасіння наших людей. Ми й без ваших танків переможемо у цій війні. Але я хочу, щоб ви знали, що ми воюємо за наші спільні цінності, і я би хотів, щоб це була наша спільна перемога”, – сказав Зеленський.

Відео дня:

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Ми й без ваших танків переможемо”: Зеленський в інтерв’ю німецькому Bild нагадав, що Україна тримає оборону всієї Європи. Відео