Connect with us

Новини

“Ми навіть Кремль не втримаємо”: Гіркін влаштував істерику через провали РФ та успіхи ЗСУ. Відео

Міжнародний злочинець Ігор Гіркін (Стрєлков) знову занив про те, що Росія зазнаЄ поразки на полі бою. Він стверджує, що якщо стратегія ЗС РФ не зміниться, то незабаром окупанти “не втримають” навіть міста на території Російської Федерації і сам Кремль.

Про це колишній так званий міністр оборони “ДНР “заявив у новому відео, записаному для свого блогу. Цікаво, що фрагментом цього ролика поділився навіть російський пропагандистський Telegram-канал news.obozrevatel.com (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Злочинець Ігор Гіркін (Стрєлков)

Якщо ми воюватимемо так далі, то ми і Ростов-на-Дону не втримаємо через рочок!” – заявив ексглавар “Донецької народної республіки”.

Він сподівається, що загарбникам, можливо, вдасться вести оборону, коли українські воїни почнуть очікуваний контрнаступ. Однак це, звичайно ж, лише мрії пропагандиста.

Гіркін продовжив: “Але в перспективі, підкреслюю, якщо ми продовжимо воювати, точніше “спецоперувати” далі так, як ми “спецоперуємо” зараз, ми не втримаємо нічого. Навіть Кремль не втримаємо з часом!“.

Advertisement

Терорист сердито заявив, що вище керівництво РФ не відреагувало належним чином навіть на атаку по Кремлю, здійснену двома дронами в ніч проти 3 травня.

Як писав OBOZREVATEL

Прокоментуйте:
Advertisement