“Мы не боимся этого. Мы знаем, что в Харькове многие говорят по-русски”: Зеленський закликав Терехова не соромитися говорити російською. ВIДЕО

Під час виступу на Конгресі місцевих влад Харківський міський голова Ігор Терехов менше хвилини говорив українською і перейшов на російську. Президент України Володимир Зеленський за це його похвалив.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

“Хочу вас запевнити, що Харків завжди був, є і буде форпостом нашої країни у питаннях розбудови, збереження та захисту Української державності… С вашего разрешения я перейду на русский язык, бо мені так зручніше”, – сказав Терехов.

Зеленський у відповідь теж заговорив російською.

“Я думаю, що ми невипадково сьогодні зібралися у вашому прекрасному місті – в городе Харьков. И вы, господин Терехов, не стесняйтесь, вы так стеснялись перейти на русский язык. Мы не боимся этого. Мы знаем, что в Харькове многие говорят по-русски, но все думают по-украински и очень проукраински. И это правильно. И в 2014 году никто не сдал Харьков оккупантам”, – сказав Зеленський.

Він висловив упевненість, що харків’яни “гідно захищатимуть своє місто і свої принципи”, “а ми всі разом будемо захищати принципи нашої держави”.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )