“Ми не мовчатимемо”: Ердоган публічно висловив претензії росії

Як повідомляє CNN Turk, понад 50 винищувачів F-16 ВПС Туреччини 20 листопада атакували позиції формувань «Сил народної самооборони» та Робочої партії Курдистану в Сирії, також під час операції «Коготь-меч» було задіяно близько 20 безпілотників «Байрактар».

Ердоган підкреслив, що їхні дії не обмежаться лише повітряною операцією, додавши, що відповідні підрозділи проведуть свої консультації та вживуть відповідних заходів.

Повітряна операція Туреччини відбулася після теракту на багатолюдній вулиці Істікляль у Стамбулі, в результаті якого загинули щонайменше шестеро людей і 81 було поранено. У Міноборони заявили, що операція проводилася відповідно до права на самооборону відповідно до статті 51 Статуту ООН.

Ердоган також нагадав про укладену в Сочі угоду між Туреччиною та Росією про ліквідацію терористів із північного сходу Сирії, що межує з Туреччиною.

«Вони були зобов’язані очистити територію від терористів. На жаль, незважаючи на те, що ми багато разів нагадували їм про це, вони цього не зробили. Ми сказали, що не мовчатимемо проти тероризму, і що ми вживемо заходів проти терористів там, якщо вони не зможуть цього зробити», – сказав він.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN