Connect with us

Новини

“Ми не отримали відповіді”: Зеленський заявив, що шокований реакцією ООН і Червоного Хреста на підрив Каховської ГЕС

Published

on

Президент України Володимир Зеленський украй незадоволений реакцією Організації Об’єднаних Націй та Міжнародного комітету Червоного Хреста на підрив російськими військами Каховської ГЕС. Він зізнався, що шокований бездіяльністю і надто “дипломатичними” коментарями.

Про це український лідер сказав в інтерв’ю німецькому виданню BILDу середу, 7 червня, через добу після теракту РФ на гідроелектростанції в Новій Каховці на Херсонщині. Журналісти написали, що президент висловив на адресу ООН і МКЧХ “серйозні звинувачення”. obozrevatel.com

Їх тут немає!” – обурився Зеленський, маючи на увазі те, що представники організацій не поспішили на допомогу українцям на територіях, що постраждали від потопу. Хоча, як зазначив гарант, ООН і Червоний Хрест мають “бути першими, щоб рятувати життя”, тому що саме для цього були створені ці структури.

Ми не отримали відповіді. Я шокований“, – сказав він, додавши, що якщо реакція і була, то вона була “дуже дипломатичною”.

Advertisement

Глава України впевнений у тому, що за руйнуванням ГЕС стоїть Росія. “Вони бояться, що ми почнемо контрнаступ на цьому напрямку, і хочуть ускладнити звільнення наших територій. Вони чудово розуміють, що програють цю битву. Вони затягують звільнення наших територій“, – сказав президент.

Він назвав те, що зараз відбувається на півдні країни, трагедією. “Екологічна катастрофа й людська катастрофа. Це не допомагає нам у контрнаступі, це не полегшує контрнаступ“, – заявив Зеленський.

На запитання про те, який саме вплив це здійснить на плани українських військових, президент не став відповідати детально. Він зазначив, що “не може вдаватися в подробиці нашого контрнаступу”.

Прокоментуйте:
Advertisement
Advertisement