“Ми перебороли страх! І все це на благо країни”, –Неймовірна мужність воїнів та Щоденний подвиг молодих бійців у спекотних боях за Донбас -розповів Бутусов

Український боєць із позивним “Хома” розповів про те, як він став нацгвардійцем і чому пішов із тероборони воювати на фронт.

Журналіст Юрій Бутусов поговорив із 24-річним захисником України прямо на передовій, почувши відповіді, гідні глибокої поваги. Віталій, який родом із Київської області, зізнався, що до 24 лютого він не мав жодного відношення до військової справи, а працював експедитором, їздив по всій країні та розвозив м’ясо. Але коли почалася повномасштабна війна, молодик спочатку пішов у тероборону, щоб захищати своє місто, а потім прийняв рішення йти на лінію фронту. За допомогою свого друга йому вдалося потрапити до “Легіону Свободи” – добровольчого підрозділу Нацгвардії України. dialog.ua

“Було дуже-дуже важко, – зізнався боєць “Хома”. – Але все це на благо країни. Я хочу, щоб був світ, щоб була Україна, і цих росіян вигнати геть із нашої землі”. Таке палке бажання перемоги надало молодому воїну неймовірної мужності. Як відомо, протягом семи днів він без зв’язку тримав важливу позицію та продовжував витримувати дуже складні умови бою у Сєвєродонецьку.

“Які у тебе найсильніші враження на цій війні?” – Запитав Юрій Бутусов.

Відео дня:

“Найбільше мене вражає поведінка моїх побратимів, – відповів Віталій. – У мене на позиції дуже багато мужніх хлопців, які пройшли гарячі точки, зокрема Афганську війну. Вони діляться досвідом і мотивують, як тільки можуть”.

За словами бійця, йому було дуже страшно, коли противник приїхав штурмувати їхню будівлю, але бажання жити виявилося сильнішим. “Ми перебороли свій страх і дали гарну відсіч”, – розповів 24-річний воїн.

Наприкінці бесіди Юрій Бутусов висловив словами те, що відчувають усі усвідомлені жителі України: “Це насправді неймовірно і дуже добре, що такі люди, як ти, щодня йдуть у бій. Дякую тобі, твоїм побратимам та командиру”.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Ми перебороли страх! І все це на благо країни”, –Неймовірна мужність воїнів та Щоденний подвиг молодих бійців у спекотних боях за Донбас -розповів Бутусов