“Ми просто показували, які вони насправді!”: Блогери із Франківська ґвалтували дівчат у Києві, накачуючи алкоголем та медпрепаратами (фото)

Група блогерів влаштовувала вечірки в орендованій квартирі у Києві та вчиняли сексуальне насильство над  дівчатами, коли ті були під транквілізаторами. Понад те, хлопці викладали на своїх профілях у Twitch, Instagram та Telegram фото і відео фактів згвалтування, інформують Патріоти України.

Як пише журналістка Анастасія Бакуліна, самі блогери родом з Івана-Франківська, проте зараз живуть у Києві. На вечірках дівчат накачували алкоголем і препаратом “Ксанокс” – транквілізаторами.

“Вони фотографують та знімають дівчат, коли ті у відключці лежать на підлозі туалету без верхнього одягу. Вони лізуть своїми пальцями у вагіну дівчини, коли вона взагалі не подає ознак притомності, а отже вона не давала дозвіл. Вони знімають інтимні органи дівчини, обурюючись наявності волосся там, коли сама дівчина непритомна”, – написала Бакуліна.

Сам організатор вечірок у своїх соцмережах називав дівчат “шл*х*ми”. “Я просто показую, які дівчата є насправді. Голова у кожного своя, і рішення ухвалюєте ви”, – написав організатор вечірок.

Інша блогерка Ярослава Кравченко зауважила, що ґвалтівники у повсякденному житті “займаються криптою”. Також Кравченко опублікувала у Stories “відгуки” на “роботу” їлопців від їхніх підписників.

Історією поділилися інфлюенсери Саша Бо, kvittkova, Лачен, співачка Джамала та інші. Правоохоронці вже відреагували на інцидент. “На цей час поліцейські уже встановили фігурантів та місця їхнього перебування. У рамках розпочатого кримінального провадження проводяться необхідні слідчі та розшукові заходи у столиці та ще одному регіоні держави”, йдеться у повідомленні Нацполіції.

Фото Кравченко сторіз 01 лютого 2023
Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
BBCcCNN