“Ми шоковані й обурені”: євреї вимагають вибачень від Лаврова за порівняння росіян із жертвами Голокосту

Цинічна заява міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова, який спробував порівняти ставлення Заходу до росіян зі ставленням нацистської Німеччини до євреїв, викликала обурення в Європейському єврейському конгресі. Організація підкреслила, що представник Кремля спотворює історичні факти та має вибачитисьnews.obozrevatel.com

Пропагандистську брехню російського глави МЗС 18 січня прокоментував президент ЄЕК Аріель Музикант. На сайті організації сказано, що вона “шокована, вражена та стурбована” через слова Лаврова.

Глава зовнішньополітичного відомства РФ стверджував: мовляв, США сформували коаліцію європейських держав для вирішення “російського питання” так само, як колись Адольф Гітлер організував “остаточне рішення для європейських євреїв”.

У ЄЕК засудили таку заяву. “Ми шоковані та вражені цим ганебним порівнянням, проведеним міністром Лавровим між діями коаліції демократичних країн і гітлерівським переслідуванням та вбивством шести мільйонів євреїв під час Голокосту”, – відповів Музикант.

Він пояснив, що глава МЗС Росії публічно спотворює історичне розуміння Голокосту на базовому рівні.

“Ми закликаємо пана Лаврова недвозначно вибачитися й відкликати ці коментарі”, – заявив президент Європейського єврейського конгресу.

Лавров уже не вперше користується спотвореними посиланнями на Голокост і Гітлера для цілей пропаганди. Музикант заявив, що він повинен припинити це.

“Оскільки найближчими днями ми відзначаємо Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту, день, коли Червона Армія звільнила Освенцім, пам’ять жертв Голокосту ніколи не повинна використовуватися таким жахливим чином“, – підкреслив президент ЄЕК.
Організація написала, що вона шокована та вражена

Додамо: Європейський єврейський конгрес – це міжнародна неурядова організація, створена у 1986 році. Її метою є представлення інтересів європейського єврейства, що проживає у 42 країнах континенту.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN