Connect with us

Новини

“Ми святіші за Папу Римського”: Російський генерал вразив цинічною заявою

Published

on

Російський професор, генерал Євгеній Бужинський після підриву Каховської ГЕС пропонує вчинити ще один теракт – знищити Київську ГЕС, щоб загинуло якомога більше українців. Кровожерливому росіянину не сподобалось те, що “українці живуть мирним життям”, а він хоче, щоб трагедій було ще більше. Про це він заявив в етері пропагандистських каналів, передають Патріоти України.

Кровожерливий російський генерал, професор цинічно заявив, що Росія “просто так” повинна знищити Київську ГЕС, щоб постраждав Київ. Він додав, що Росія зараз “святіша за Папу Римського”.

“Якщо вже справа дійшла до знищення ГЕС, то можливо варто придивитися до початку цього каскаду – Київської ГЕС. Там прекрасне водосховище, трохи вище Києва, 4 кілометрів кубічних води. Я б подумав про це. Вдарити, щоб просто показати. Треба відповідати за Шебекіно. Треба йти у Харківську область, бо вони там живуть мирним життям: поставили артилерію і знищують наші прикордонні міста. Просто нищать. А чому ми повинні бути святішими Папи Римського”, – заявив кровожерливий Бужинський.

Прокоментуйте:
Advertisement