“Ми всі молимось”: лікарі рятують 5-річну Алісу та її маму, у Мінспорту звернулися до українців

Внаслідок падіння гелікоптера 18 січня поблизу дитячого садочку в Броварах п’ятирічна спортсменка Аліса Оксюта отримала значні поранення.

Дівчина займалась займалася кіокушинкай карате і того чорного ранку мала прийти на тренування. Про це повідомили в Міністерстві молоді та спорту. politeka.net

«Маленька не прийшла на тренування, ми всі молимось та тримаємо кулаки. Аліса після окупації, коли прийшла на перше тренування, і я давав завдання: діти, сідаємо розтягуємось в „бабочку“, підійшла і тихенько мені на вушко сказала: „Тренере, а можете сказати не ‚бабочка‘, а ‚метелик‘, бо в ‚бабочку‘ я не сяду“. Моя бусінка. Молимось за тебе і твою маму», — написав тренер Аліси — Сергій Опенько.Бровари, падіння вертольота, пожежа

Того трагічного ранку дівчинка з мамою Надією підходили до садочка «Джерельце», коли гвинтокрил різко впав на навчальний заклад. Внаслідок цього у Аліси обгоріли руки і обличчя.

Перший час мати та дитина знаходились в опіковому центрі в Києві.

Перший час мати та дитина знаходились в опіковому центрі в Києві. А нині вони лікуються у Відні та Граці, що в Австрії. У пресслужбі просять підтримати маленьку спорстменку та її маму.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Війська РФ розпочали відхід із західної частини Херсонщини, але можуть зіткнутися з проблемами – ISW