“Ми їх спіймали в цьому плані”: Російські війська в пастці, і Путін про це знає, – Жданов

Вихід українських сил на Азовське узбережжя стане початком кінця для російських окупантів. Військовий експерт Олег Жданов пояснив, що в цьому випадку Росія більше не зможе перекидати війська з Криму на Донецький напрямок, передають Патріоти України.

“Якщо ми виходимо на Азовське узбережжя, то ні про яке перекидання військ з Криму на Донецький напрямок мови бути не може. Сьогодні Кримський міст не працює за своєю вантажопідйомністю, ешелони з технікою пройти по ньому не можуть, трали з танками там теж не проходять, оскільки автомобільна частина пошкоджена. Єдиний шлях постачання військовою технікою Криму це поромні переправи”, – сказав Жданов.

За словами експерта, цей шлях дуже довгий і проблематичний з точки зору логістики. Це робить Крим ідеальною пасткою.

“Чому росіяни так бояться? Чому вони стягують війська під Бердянськ і Маріуполь? Тому що вони бояться опинитися в пастці. Той, хто не вийде з Криму до початку контрнаступу наших військ, той – все, потрапляє в пастку. Особливо в Криму”, – підкреслив він.

За прогнозом Жданова, в цьому випадку російському командуванню доведеться знімати війська з Луганського і Донецького напрямків, щоб не допустити прориву наших військ на Азовське узбережжя. Це дасть нашим силам можливість піти в наступ на Донбас.

“Тобто у росіян гойдалки. Ми їх спіймали в цьому плані. Навіть 400 тисяч не вистачає, щоб збалансувати лінію фронту на тисячу кілометрів. Якщо ми починаємо контрнаступ на одному напрямку, росіянам доведеться перетягувати війська з інших напрямків. Чому Путін б’ється головою об стіну і просить перемир’я і переговорів? Він прекрасно розуміє, як тільки ми будемо готові до контрнаступу – все, кирдик. Їм нічим будемо захищатися, вони будуть кидатися з одного напрямку на інший”, – зазначив експерт.

Водночас виведення військ з півострова в Херсонську область також не допоможе окупантам. ЗСУ знищать ворога при такому розкладі.

“А вихід з Криму через Перекопськ сюди на Херсонську область… вже не буде 24 лютого 2022 року. Ми на Перекопську там їх і покладемо. Нашими вогневими засобами. Другий захід на материкову частину України з Криму вже не відбудеться”, – підсумував він.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN