“Ми захоплюємося мужністю українських захисників”: Чорногорія заявила про підтримку України на шляху до НАТО

Міністр оборони України Олексій Резніков провів зустріч з міністром МВС, виконуючим обов’язки міністра оборони Чорногорії Філіпом Аджичем. За підсумками переговорів Чорногорія заявила про підтримку України на шляху до НАТО.

Аджич також зазначив, що захоплюється мужністю українських захисників. Про це повідомила пресслужба Міноборони України.

За словами Аджича, Україна бореться не лише за свою свободу, а і всього європейського континенту.

“Ми захоплюємося мужністю українських захисників. Ми завжди поруч з вами. Наша країна є добрим другом вашого народу. Чорногорія підтримує прагнення українців стати повноправним членом НАТО. Ми будемо вашими адвокатами не тільки на Балканах, а і в Альянсі та Європі”, – наголосив він.

За свого боку, Резніков висловив вдячність народу та уряду Чорногорії за надану Україні підтримку та допомогу з відстоювання суверенітету і територіальної цілісності України.

За його словами, народ Чорногорії, який також пройшов тернистий шлях у своїй боротьбі за незалежність, як ніхто інший розуміє українців, які сьогодні відстоюють власну свободу.

Міністр наголосив, що європейська безпека залежить від непорушної солідарності усіх демократичних країн, які об’єдналися для захисту загальнолюдських цінностей.

“Спільно здолаємо агресора”, – додав він.

''Ми захоплюємося мужністю українських захисників'': Чорногорія заявила про підтримку України на шляху до НАТО
Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN