“Ми знаємо, хто за це має відповідати”: боєць ЗСУ розповів, що звільнення Донецька було реальним у 2015 році

Звільнити від окупантів Донецьку та Луганську область можна було ще декілька років тому.

Про це заявив боєць «Легіону Свободи» з батальйону «Свобода» складі 4-ї бригади оперативного призначення Національної гвардії України Ярослав Лисенко. top.politeka.net

“Військове звільнення Донецька було ще можливо у 2015 році, коли ми звільнили Піски і увійшли в Київський та Кіровський район міста Донецьк.

І Луганськ можливо був би звільнений, тому що не дарма кордон проходив по Станиці Луганській, яка була поряд з Луганськом. Це було зроблено навмисно для того, щоб усі квазlреспубліки могли мати свої столиці.

Відповідно і Дебальцеве як величесний транспортний вузол залізничний був залишений не випадково. Це все ще розсудить історія, чому наші хлопці вийшли з Донецька, коли треба було його штурмувати. Вийшли з Луганську. Чому було віддано Дебальцеве? Ми знаємо, хто за це повинен відповідати. Просто всьому свій час.

Дебальцево

Звісно ми можемо звільнити усі ці теріторії. Зараз ми знаходимось у 8 кілометрах від Донецька. Ми можемо туди вести наступальні дії. Цього, можливо, зараз не потрібно робити, тому що у нас є інші пріотрітети – північ Луганської області та Херсонська область. Я думаю, ми розберемося з цими напрямками”, – каже Ярослав Лисенко.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN