“Милозвучна, але не для науки”: Вакарчук відреагував на скандальні висловлювання російського журналіста про українську мову

Російський музикант і журналіст Сєва Новгородцев в ефірі Лучшее радио Израиль заявив, що «не уявляє собі підручника з квантової фізики українською мовою», передають Патріоти України.

«Українська мова за всієї її мелодійності та милозвучності не має інструментарію, накопиченого у світових мовах, в англійській, французькій, іспанській і навіть російській», — сказав Новгородцев.

В Instagram Stories Святослав Вакарчук прокоментував висловлювання російського журналіста про українську мову. Лідер гурту Океан Ельзи уточнив, що перший підручник з квантової фізики був написаний ще у 60-х роках минулого століття українським фізиком-теоретиком, доктором фізико-математичних наук Аббою Глауберманом. Вакарчук розповів, що за цим підручником навчався ще його батько Іван Олександрович, який також написав власний підручник з квантової механіки.

Відео дня:

«Я от поки не уявляю, як після 24 лютого 2022 року рок-музика — музика свободи — буде звучати російською мовою? Може, Сєва Новгородцев знає?» — додав музикант.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
“Милозвучна, але не для науки”: Вакарчук відреагував на скандальні висловлювання російського журналіста про українську мову