На 28 році життя перестало битися серце українського лікаря: “Непоправна втрата”

На 28 році життя перестало битися серце лікаря-невропатолога неврологічного підрозділу П’ятковської Анастасії Юріївни.

У Чернівцях померла 28-річна лікар-невропатолог Анастасія П’ятковська. Про смерть колеги 5 лютого повідомили у Чернівецькій обласній клінічній лікарні.

“4 лютого колектив ОКНП “Чернівецька обласна клінічна лікарня” зазнав непоправної втрати. На 28 році життя перестало битися серце лікаря-невропатолога неврологічного підрозділу П’ятковської Анастасії Юріївни”, — йдеться в повідомленні.

Причину смерті лікаря в медустанові поки не розголошують. Колеги лікаря згадують її, як жінку прекрасної душі, відкритого і доброго серця. Смуток від цієї новини торкнувся не тільки сім’ї, а й колег Анастасії.
Анастасія П’ятковська закінчила навчання в Буковинському державному медичному університеті. Проходила інтернатуру за спеціальністю “Неврологія” у третьому відділенні Чернівецької обласної психіатричної лікарні.

Після закінчення інтернатури у 2018 році почала працювати лікарем-невропатологом у цьому ж відділенні, а з листопада 2020 року продовжила свою лікарську діяльність у ОКНП “Чернівецька обласна клінічна лікарня”, де й працювала досі.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN