На Донбасі окупанти жорстоко задушили українського військового.. бойовики повернули Україні тіло загиблого військового

На Донбасі окупанти жорстоко задушили українського військового.. бойовики повернули Україні тіло загиблого військового Новини

На Донбасі окупанти жорстоко задушили українського військового.. бойовики повернули Україні тіло загиблого військового

Бойовики в четвер, 17 грудня, передали Україні тіло загиблого військового, який зник ще 14 грудня. На його тілі судмедексперти виявили численні побої, а причиною смерті стала асфікція, встановив судмедексперт.

Пише “Цинічний Львів” з посиланням на Захід.нет

Про те, що бойовики повернули Україні тіло загиблого військового, повідомила українська делегація у Тристоронній контактній групі. В її повідомленні вказано, що військовий потрапив до бойовиків за невстановлених обставин.

При цьому раніше українська делегація в ТКГ повідомляла, що військовий 14 грудня без зброї самовільно покинув місце несення служби у стані сп’яніння, потрапив на окуповану територію і помер від алкогольної чи наркотичної інтоксикації. Утім, це повідомлення згодом було видалено і замінено на інше.

Тим часом видання «Цензор.НЕТ» опублікувало висновок судмедексперта, який встановив, що український військовий на окупованій території помер внаслідок удушення.

«Основною причиною смерті вказано асфіксію, категорія смерті – насильницька. У документі зазначено, що на тілі військовослужбовця виявлені численні синці та садна», – пише «Цензор.НЕТ».

Також українська делегація в ТКГ повідомила, що повернути тіло загиблого допомогли міжнародні посередники і група «Евакуація 200».

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN