На Херсонщині виявили 9 катівень та сотні тіл убитих цивільних, – генпрокурор Костін

Генеральний прокурор України Андрій Костін заявив, що правоохоронці почали виявляти докази злочинів російських окупантів на Херсонщині. Зокрема вже виявлено дев’ять катівень, у яких путінські терористи знущалися з людей.

Крім того, виявлено тіла понад 400 мирних жителів, яких убили російські загарбники. Про це Костін розповів у ефірі телемарафону.

За його словами, на звільнених територіях Херсонської області ведеться робота щодо виявлення та документації слідів військових злочинів армії РФ. Генпрокурор зазначив, що роботі правоохоронців заважає висока ймовірність замінування будівель, а також ворожі мінометні обстріли.

“Зараз підтверджено наявність дев’ятьох катівень на звільненій території Херсонської області. Також виявлено тіла понад 400, якщо точно, то 432 цивільних, які були вбиті. Вже розпочато роботу на звільнених територіях. Але залишається висока загроза через те, щоб багато будівель заміновано. Також ми бачимо мінометні обстріли з боку агресора”, – сказав Костін.

Генпрокурор наголосив, що для забезпечення ефективної взаємодії між усіма правоохоронними органами було створено координаційний штаб. Представники різних органів займаються розслідуванням воєнних злочинів.

“Зараз прокурори створили координаційний штаб із документування та розслідування військових злочинів для забезпечення ефективної взаємодії між усіма правоохоронними органами. Вже працюють 12 спільних слідчо-прокурорських груп. Учора на Херсонщину вирушила команда Офісу генерального прокурора для посилення цієї роботи”, – зазначив генпрокурор.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN