На кілька днів накриють снігопади: українців попереджають про сильні стрибки температури

Снігові опади поширяться на частину центральних регіонів України, а також можуть виникнути ще в одній області.

Найближчими днями в Україні утримається вітряна та прохолодна погода з невеликими опадами, ожеледицею. Також, згідно з даними порталу Ventusky, найближчим часом в Україні очікуються мінливі погодні умови зі зниженням температури повітря та снігопадами. today.politeka.net

Згідно із прогнозами синоптиків, значне погіршення погодних умов очікується з 15 березня. У цей день сніг прогнозується у західних регіонах та на півночі України, а також увечері на центральних територіях.

Погода не покращиться наступного дня, 16 березня. Снігопади очікуються у північних та західних регіонах, за винятком Волинської області, а також деяких районів Львівської та Рівненської областей. Увечері 16 березня снігові опади поширяться на частину центральних регіонів України, а також можуть виникнути на Одещині.

17 березня снігопади пройдуть у центральних, північних та деяких південних регіонах України, а також можуть бути помічені у Чернівецькій, Хмельницькій та Вінницькій областях. Увечері 17 березня очікується збереження аналогічної погоди, згідно з прогнозами астрологів.

шторм, ветер, непогода
Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN