На Миколаївщині діти знайшли людську ногу на спортмайданчику (відео)

Її могли ампутувати поруч у лікарні

У місті Новий Буг Миколаївської області школярі знайшли людську ногу на волейбольному майданчику. Ймовірно, туди її принесли бездомні собаки, передають Патріоти України з посиланням на ТСН.

“Діти, коли грали, відразу зачепили, і її стало видно в піску, і ось в цьому районі була зарита нога”, — повідомив директор стадіону Віктор Бєлінський.

Поліцейські, які прибули на місце, почали пошуки тіла. Однак експерт, який оглядав знахідку, зробив висновок, що нога була ампутована в медустанові.

У місцевій лікарні заявили, що востаннє подібну операцію проводили ще в середині літа. До того ж всі біологічні відходи нібито віддаються на утилізацію сторонній фірмі.

Однак жителі міста відзначають, що зазвичай ампутовані кінцівки лікарня віддає родичам пацієнтів. Наприклад, чоловіка Анни Дудіної прооперували минулого тижня і обидві ноги після операції віддали їй.

“Сказали, що повинні родичі забрати. Я їх несла, мені стало дуже погано, ноги затекли, і я біля Софіївської (вулиці – Ред.) впала”, – розповіла жінка.

Місцеві вважають, що хтось із родичів, отримавши ампутовану кінцівку, закопав її поруч з лікарнею. А на стадіон, який розташований неподалік від установи, її принесли бездомні собаки.

“Я вважаю, що собака, швидше за все, принесла сюди або вирила, або десь на смітнику знайшла”, – зазначив директор стадіону.

У поліції почали розслідування. Проводять службове розслідування і в самій лікарні.

Оцініть статтю:
BBCcCNN
На Миколаївщині діти знайшли людську ногу на спортмайданчику (відео)