Connect with us

Новини

На місці знайшли заповіт: В Одесі сталася дивна пожежа (фото, відео)

В Одесі сталася незвичайна пожежа, яка супруводжувалася смертю людини. Але зараз не зовсім ясно, від чого загинув потерпілий, зазначають Патріоти України.

Як повідомили журналістам у прес-службі Головного управління ДСНС в Одеській області, сьогодні о 04:53 надійшло повідомлення про пожежу по вулиці Юхима Геллера. “По прибуттю на місце виклику рятувальниками було встановлено, що горить дах, горище та домашнє майно у приватному будинку. Пожежу ліквідували о 05:34 на площі 15 кв. м”, – розповіли в управлінні.

Водночас місцеві Телеграм-канали повідомили, що у приватному будинку вибухнув газовий котел. На дверях будівлі знайдено заповіт, нібито написаний власником житла, із певними побажаннями. Зокрема, чоловік написав, що відмовляється від експертизи свого тіла, не хоче бути посмертним донором та похованим у землі. Наполягає на кремації і на тому, щоб його попіл розвіяли в будь-якому місці.

Також у соцмережах пишуть, що чоловік нібито самостійно облив будинок легкозаймистою рідиною та підпалив, а його самого знайшли з пакетом на голові і в масці з трубкою, що вела до балону з азотом.

Advertisement
Прокоментуйте:
Advertisement