Connect with us

Новини

На ранок! Тільки не плачте – ЗСУ увірвалися: радісна звістка! Чекали з 24 лютого, по всій лінії фронту!

За останню добу українські військові знищили 40 артилерійських систем російських загарбників. Це може свідчити про фундаментальні зрушення на лінії фронту. 

Про це одному з українських ЗМІ сказав майор ЗСУ, заступник командира тактичної групи “Азов” Родіон Кудряшов.

За його словами, захисники перебрали на себе ініціативу, що відповідає аналізу ISW.

“Чи підготовчі процеси, чи стійка оборона – нам потрібно створювати тиск на наш передній край. На сьогодні це ознака як мінімум перебрання ініціативи на свій бік”, – пояснив Кудряшов.

Майор ЗСУ зазначив, що натепер українські військові можуть працювати контрбатарейно.

Advertisement

Кудряшов додав, що ЗСУ роблять такі заходи лише тепер, бо змогли застосувати новітнє артилерійське озброєння, яке передали наші партнери.

Зазначимо й те, що в українських захисників вже є успіхи у цьому. Так нещодавно вони  знищили шість артустановок росіян, які розташовувалися на Херсонщині. Окрім «Гвоздик» «поклали» безпілотник та спостережний комплекс.

Як повідомила керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони та охорони півдня Наталія Гуменюк, на лівобережжі, ракетно-артилерійські підрозділи Сил оборони знищили шість артустановок, з яких російська армія обстрілювала Херсонщину.

“Гвоздики” – це самохідні артилерійські установки, пояснила Гуменюк.

Також нашими військовими було знищено ворожий безпілотник “Орлан” та спостережний комплекс “Муром”, за допомогою якого вони збирали інформацію.

Advertisement

За словами Гуменюк, ситуація на Херсонщині залишається досить напруженою, російська армія активно веде повітряну розвідку, але Сили оборони продовжують контрбатарейну боротьбу.

Прокоментуйте:
Advertisement