На Росію чекає розгром, але захід України в небезпеці: астролог дала прогноз щодо війни

Україна переможе у війні, а на Росію чекає повний розгром, але самі бойові дії затягнуться. У небезпеці будуть і західні регіони України, там можливі “прильоти”.

Про це заявила екстрасенс Людмила Хомутовська. З її слів, карти вказують на те, що російським військам доведеться відсупати з України.
 
“Це буде масивний розгром, що мало хто залишиться взагалі живим. Це буде важко для сторони, яка захоче домовлятися. Це однозначно РФ. Там без варіантів… Росію заганяють, від цієї супердержави залишаться копита і хвіст”, – зазначила вона.

Екстрасенс наголосила, що до кінця року бойові дії почнуть стихати, але війна ще не припиниться.

 
Як повідомляв OBOZREVATEL, астропсихолог Валентина Віттрок зазначила, що президент Росії Володимир Путін, який розв’язав криваву війну проти України, приховує свою справжню дату народження, щоб ніхто не міг зрозуміти, що на нього чекає. Проте найбільш підходяща його психотипу дата – 7 жовтня 1950 року.

Крім того, відомий французький віщун Нострадамус передбачав велику війну в Європі в 2022 році, але спочатку вважалося, що вона торкнеться Парижа. Після початку вторгнення Росії в Україну пророцтво провидця переглянули.

Відео дня:

Таролог та прогнозист Ольга Соломка заявила, що Україна до кінця року остаточно вирветься з-під впливу Росії, але перемога у війні буде затьмарена втратами. Військові дії можуть затягнутися.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете підписатись на наш телеграм канал, ДЯКУЄМО! Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( 3 оцінки, середнє 3 з 5 )
BBCcCNN
На Росію чекає розгром, але захід України в небезпеці: астролог дала прогноз щодо війни