На що звертати увагу при покупці крему для обличчя і як розпізнати шкідливі інгредієнти

Який крем для обличчя вибрати.

До купівлі крему для обличчя треба підходити відповідально. Адже при неправильному виборі шкірі буде завдано шкоду, а не користь. Тому слід прислухатися до деяких порад, вибираючи крем, інформує Ukr.Media.

Треба враховувати

  1. З чого виготовлений тюбик, в якому зберігається крем. Найбезпечніший — це скло. Воно не вступає ні в які реакції. На другому місці пластик. Він також безпечний. Тільки не можна, щоб крем перебував тривалий час у відкритому стані. Тоді не відбудеться контакт з повітрям. Тому краще за все вибирати крем у флаконі, де є дозатор.
  2. Крем треба вибирати тільки з урахуванням типу шкіри, для якої крем призначений. Також слід врахувати те завдання, заради якого крем купується. Наприклад, у денного і нічного крему буде абсолютно різний склад. так як в них різне призначення.
  3. Склад крему починається з того компонента, якого в кремі більше. Потім все йде за спаданням. В самому кінці вказані речовини, яких в кремі мінімальна кількість.
  4. Шкідливі інгредієнти, на яких варто зупинитися детально.

Шкідливі інгредієнти

  1. Формалін (formalin) часто зустрічається в відбілюючих кремах або шампуні. Він токсичний і може викликати алергічну реакцію.
  2. Парабен (Butylparaben) є частиною компонентів у будь-якому кремі. Скрізь є речовини, які закінчуються цим словом. Парабени допомагають крему зберегтися як можна довше. Тривалий час цей консервант вважався безпечним. Проте в ході останніх досліджень стало ясно, що всі парабени активно взаємодіють з ультрафіолетовими променями. Звідси швидке старіння і в'янення.
  3. Феноксіетанол (Phenoxethol) може серйозно нашкодити шкірі, викликаючи роздратування і алергічну реакцію.
  4. Справжній «вибух» може статися, якщо використовувати крем для автозасмаги, в якому присутній дигідроксіацетон. На тюбику написано Глицерон. Особливу шкоду може завдати вагітній жінці і її майбутній дитині.
  5. Вазелін або гліцерин додаються в крем з метою надання зволожувального ефекту на шкіру. Насправді все навпаки. Якщо повітря занадто сухе, то ці компоненти почнуть «витягати» вологу з шкіри. Причому робитимуть це дуже активно.

Знаючи ці секрети, жінка зможе вибрати крем без шкідливих компонентів.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

На що звертати увагу при покупці крему для обличчя і як розпізнати шкідливі інгредієнти