“На таких людях тримається Україна”: історія героїчної волонтерки, яка лікує у звільнених регионах

Лікарка приватної клініки розповіла, що волонтерська робота для неї почалася з часів “Майдану”.

Подій Революції Гідності стали рушійними для неї. Лікарка приватної клініки заявила, що люди, які жертвували життям заради вільної демократичної України потребували її допомоги, повідомляє “Суспільне”.

Тричі на тиждень Наталія працює в клініці й чотири їздить в деокуповані райони. Багато мешканців з цих регіонів не мають змоги доїхати до лікаря самостійно.

“Я досі вважаю нас піратиками, які намагаються зробити те, що не робить система. Може бути холодно, йти дощ, бути обстріл, ще щось. Ти просто підлаштовуєшся під нові умови й надаєш медичну допомогу. Щоразу як іспит: зможеш чи ні?”, — каже Наталія.

Наталії розповіла, що найскадніше для неї зараз – не бути разом з донькою, бо після 24-го лютого вона виїхала в Берлін.

“Я усвідомлюю, що не ідеальна мати. Враховуючи, що у мене було по 17 нічних чергувань на місяць, можливо, я не додала дітям якусь частину себе. Але чим вони стають старші, тим більше ми розмовляємо. Навіть зараз, живучи в різних країнах”, – розповідає волонтерка.

“Щире захоплення і вдячність за дуже важку працю!”,

“Неймовірні!!!Дякую вам,дівчата!Хай Бог береже і дає сили)”,

“Нехай Господь милостивий Вас благословить та сохранить!!!”,

“На таких людях тримається Україна . Ви Сміливі відважні добрі люди. Допомагати іньшим це дуже гідна справа”, – пишуть українці у коментарях.

 

 

Нагадає

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN