На тлі «тайського вояки» Тищенка та останніх «прильотів», майже непомітною пройшла новина, що управління внутрішньої безпеки СБУ накрило в Запоріжжі колегу-зрадника, – Голобуцький

“На фоні «тайського вояки» Тищенка та останніх «прильотів», майже непомітною пройшла новина, що управління внутрішньої безпеки СБУ накрило в Запоріжжі працівника служби, який шпигував на росіян і збирав дані на колег”, – пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі “Фейсбук”, передають Патріоти України, та продовжує:
“При цьому пам’ятаю, що зовсім недавно схожа історія була у прифронтовому Харкові – теж працівниця збирала дані про співробітників, і теж викрита самими спецслужбістами.

Думаю, можна зробити певні узагальнення. По-перше, один з основних викликів, з яким стикнувся призначений літом керівник СБУ Малюк – очистити Службу від прямих агентів Кремля. Почали з обласних керівників – Кулініч (Крим), Дудін (Харків). Зараз працюють на ланку нижче і, в основному, у прифронтових регіонах, які найбільше цікавлять Кремль.

По-друге неможливо перетворити спецслужбу в «український Моссад» без самоочищення. Ні підрив Кримського Мосту, ні вибухи на аеродромі в Енгельсі та інша бавовна в Росії були б неможливими, якби у Службі залишились російські агенти на керівних посадах. Тому очищення від зрадників, і нова бавовна в Росії – речі взаємозалежні. А викриття шпигунів середньої ланки у прифронтових регіонах – питання виживання наших бійців”.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN