На вечір! У Зеленського відзвітували – відновили справедливість! Нардепи в шоці, за них взялись – обмежать

Новини

Верховна Рада своїм рішенням повторно ввела в дію проведення конкурсів на посади держслужбовців, які були призупинені у зв’язку з карантином. цю подію в ефірі одного з українських телеканалів прокоментував нардеп з партії “Слуга народу” Олександр Качура.

“У нас в країні склалася така політична ситуація і традиція, що коли приходить новий уряд, вони кажуть, що все, що було раніше – погане, але зараз буде хороше. Тоді Гончарук проштовхнув через парламент законодавчу ініціативу, яка передбачає політичне звільнення, тобто протягом 90 днів після приходу нового прем’єр-міністра можна було звільняти будь-кого з категорії А, тобто це керівні посади в усіх органах виконавчої влади.

Ми це прибрали, це абсолютно несправедливо, це погано впливає на той рівень професіоналізму, який є в органах державної влади”, — сказав він.

Нардеп також наголошує, що саме держслужбовці є гарантією збереження держави.

“Повинна бути справедливість незалежно від політичної кон’юнктури, від того, хто сьогодні або завтра є прем’єр-міністром. Люди повинні бути впевнені у своєму завтрашньому дні, завдяки держслужбовцям у нас зберігається держава Україна. Часто ці люди отримують не такі великі заробітні плати”, — сказав він.

Варто також зазначити, що самим нардепом зараз також несолодко. Днями політичне керівництво країни взялося за обговорення ідеї обмеження максимальної тривалості повноважень народного депутата. Тепер його можуть скоротити до двох термінів.

«Я можу сказати, що є пропозиція для того, щоб двома термінами обмежити тривалість повноважень народних депутатів. Два строки максимально відпрацював і покажи себе суспільству», – зазначив Данилов.

Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов в ефірі програми “Свобода слова Савіка Шустера”.

«У нас якщо у п’яти політичних партіях не побував, це вже не політик», – додав Данілов.

Він також зазначає, що в Україні притаманна тенденція,коли в верховній раді перебувають одні і ті ж люди протягом тривалого періоду.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий