На вечір! Зеленський приголомшив заявою, великий плюс – не обслуговує амбіції. Ніхто не чекав: уже цієї зими

Різне

Україна підписала контракт на поставку вакцини від COVID виробництва китайської компанії Sinovac Biotech в тому числі тому, що вона не використовується для просування геополітичних амбіцій. Поставки можуть бути налагоджені протягом зими.

Про це президент України Володимир Зеленський написав у своєму Facebook.

Зеленський підкреслив, що Sinovac Biotech є досвідченою компанією зі світовим ім’ям.

“Великий плюс цієї вакцини в тому, що її розробка не була політизованим завданням. Вона не використовується для просування чиїхось геополітичних амбіцій. Це ще один факт. Просто надійна вакцина для життя, а не політична пропаганда заради вигоди”, – зазначив він.

Зеленський уточнив, що вакцина надійде тільки після офіційної реєстрації. А українська сторона уклала контракт на цьому етапі, оскільки багато країн стоять у черзі.

“Реєстрація можлива вже на початку січня або в країні-виробнику, або в одній із країн Європи або в Сполучених Штатах. Реєстрація повинна бути такою, щоб не викликала жодних сумнівів. Це ще один факт. Тому, цілком реально отримати вакцину вже цієї зими”, – додав президент.

Він також зазначив, що у Sinovac закуплять 1,9 млн доз, ще 8 млн доз буде надано Україні в рамках глобального механізму COVAX. Крім того, влада працює над збільшенням поставок через COVAX до 16 млн доз, а також над закупівлею вакцини інших виробників.

Нагадаємо, раніше стало відомо, вакцина Sinovac буде поставлятися до України, якщо її ефективність буде не менше 70%.

Джерело

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN