На відпочинку в Єгипті загинула українка, – ЗМІ

Різне

Під час відпочинку в Єгипті нібито загинула громадянка України – жителька Рівного потонула, коли займалася підводним плаванням. Про це повідомило “Радіо Трек”, уточнюючи, що нещасний випадок трапився напередодні, передають Патріоти України.

Видання посилається на власні джерела, але офіційної інформації про таку трагедію за кордоном із громадянкою України немає.

Зазначається, що в Єгипті рівнянка відпочивала разом із чоловіком. Він під час сноркелінгу (підводного плавання) перебував поряд із нею.

“Раптово вона зникла з поля зору. Чоловік покликав рятувальників, але врятувати жінку не вдалося”, – йдеться в повідомленні.

Видання не вказує, що стало причиною смерті українки в Єгипті, як і те, на якому саме курорті відбулася трагедія. Офіційну ж інформацію з’ясовують у поліції.

Зауважимо, що сноркелінг (нім. Schnorchel – дихальна трубка) – вид плавання під поверхнею води з маскою і дихальною трубкою і, зазвичай, з ластами. У холодній воді плавець може бути одягнений у гідрокостюм. Сноркелінг є популярною розвагою в тропічних широтах, він доступний і, здавалося б, безпечний для дорослих.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий