На вuїзді з “ДНР” вишикувалася чeрга: Поціновувачі РФ раптово вирішили вuвозити сім’ї з Донецька

Жителі окупованого Донецька раптово вирішили масово виїхати до РФ на тлі чуток про наступ армії України.

Непрогнозовані черги на виїзд із «ДНР»

За інформацією жителів «ДНР» у п’ятницю та суботу практично на всіх КПП на кордоні з росією спостерігалося різке підвищення кількості охочих залишити «процвітаючу республіку». При цьому багато виїжджало як на особистому транспорті, так і автобусами. Повідомляє Volnodumetz

Влада поки що ніяк не коментує цю ситуацію, хоча в соцмережах з’являються коментарі, що швидше за все, це люди на вихідні виїжджають до родичів у Росію або в Ростов за дешевими продуктами. Різниця вартості основних продуктів харчування з «днр» залишається відчутною. Але, як ви самі розумієте, курортний сезон ще не настав!

За інформацією наших джерел, ця ситуація пов’язана з кількома факторами. По-перше, російська окупаційна влада нібито отримала інформацію про наміри ЗСУ звільнити Донецьк, оскільки основні сили Росії перекинуті під Бахмут. Від них і пішов витік.

По-друге, в соцмережах нібито з’явилася інформація, що ЗСУ планують захопити Донецьк і найближчим часом розпочнуть наступ Мар’їнки, Пісок та Авдіївки. Ця новина дуже активно обговорювалася скрізь.

По-третє, на ситуацію суттєво вплинув факт ураження збройними силами України ракетами далекого радіусу дії складів військової техніки та боєприпасів російських військ у Маріуполі. У зв’язку з цим багато бойовиків порекомендували своїм сім’ям та родичам «не ризикувати і спокійно пересидіти десь ближче до Москви. Там хоч ППО є».

Ну а першими на цю інформацію чи чутки відреагували колаборанти всіх мастей, які розуміють, що на них чекає за зраду. А за ними побігла частина бізнесу, яка обслуговувала окупантів. Але основна маса поки що чекає!

Уявляєте, що буде, коли українські танки справді одночасно з’являться у Донецьку на «Текстильнику», у Київському районі на «Гілка» та у Куйбишевському районі на «Жовтневому» чи «Привокзальному» ринку?! А те, що скоро так і буде, ми не сумніваємось. І у планах ЗСУ не лише Донецьк звільнити, а всю Україну від російських окупантів!

Трeтій фактор –  суттєво вплинув удар по складах військової тeхнікu та боєприпасів російських військ у Маріуполі.

ЗСУ продeмонстрували наявність ракeт далeкого радіусу дії, після чого бойовики порeкомeндували своїм сім’ям та родичам “нe ризикуватu і спокійно пeрeсuдітu дeсь блuжчe до Москви. Там хоч ППО є”.

Джерело

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN