Connect with us

Новини

“На Заході зрозуміють – нас не зломити”: Кіркоров видав порцію абсурду про “заколот” Пригожина і розхвалив Путіна

Published

on

Російський співак і один з головних путіністів Філіп Кіркоров вирішив не залишатися осторонь від “заколоту” Євгена Пригожина і сказав усе, що думає про похід ПВК “Вагнер” на Москву. Він поділився своїми хворими фантазіями, назвав Путіна розсудливою людиною, а також заявив, що дуже приємно прокидатися під мирним небом, знаючи, що вдалося уникнути біди.

Свої міркування кремлівський блазень залишив у Instagram. Він стверджує: Росія вже довгий час перебуває на межі, тож усім хочеться викиду емоцій. Виконавець вважає, що події 24 червня – це перший безкровний бунт в історії РФ (щоб подивитися фото, доскрольте сторінку до кінця).

“Багато хто з вас скажуть, що не треба артисту і співаку обговорювати такі теми публічно. Але я зараз пишу не як артист, а як росіянин, людина, яка народилася і все життя живе в Москві… Анархія і заколот – це не панацея. Зараз як ніколи ми маємо згуртуватися навколо нашої країни, навколо нашого президента виступити єдиним цілим! Дякую за мудрість і Олександру Григоровичу (Лукашенку, – ред.), та Володимиру Володимировичу за тверезість розуму, за спокій у прийнятті рішень”, – читаємо під постом Кіркорова.

"На Заході зрозуміють – нас не зломити": Кіркоров видав порцію абсурду про "заколот" Пригожина і розхвалив Путіна

Співак, який уявив себе експертом, також підкреслив, що окупанти зможуть “займатися забезпеченням безпеки” російського народу лише у випадку, якщо в тилу буде все спокійно. За словами путініста, 24 червня стало ще одним доказом для Заходу, що Росія – “велика та могутня”.

“Так, ми різні, та у нас різні погляди та релігії, але є те, що нас об’єднує всіх: одна батьківщина, одна історія, одна мова, один президент. І, можливо, події суботи увійдуть у нашу історію як перший безкровний бунт, з якого всі сторони винесуть урок. І найголовніше на Заході зрозуміють – нас не зламати з нашого шляху”, – закінчив свою промову Філіп Кіркоров.

Advertisement
"На Заході зрозуміють – нас не зломити": Кіркоров видав порцію абсурду про "заколот" Пригожина і розхвалив Путіна

 

Прокоментуйте:
Advertisement