Connect with us

Новини

“Наче удар у саме серце”: Фейгін розповів про наслідки атаки дронів по Москві

Published

on

Москву та її околиці 30 травня атакували невідомі безпілотники. Прилетіло, зокрема, по елітному району – Рубльовці. Ця атака несе психологічні наслідки, а згодом і політичні. Про це “24 каналу” заявив російський правозахисник Марк Фейгін. Він зазначив, що Москва втрачає свої привілеї, передають Патріоти України.

“Очевидно, що війна уже остаточно перемістилася на територію Росії. Багатьом здається: “Та ні”. Білгородський рейд або ось ці атаки дронами на об’єкти окремі в самій Москві”, – сказав Фейгін.

Рубльовка тут є ключовим місцем, адже зрозуміло, хто там проживає.”Це, до речі, не рівняється Конча-Заспа. Рубльовка – це як мавзолей. Для них як в саме серце удар – максимально болісно”, – наголосив російський правозахисник. Нині стало зрозуміло, що ніхто не є в безпеці. Росіяни, особливо російська еліта, сподівалася на те, що точно на територію Росії, а тим більше в Москву, а тим більше на Рубльовку – дрон не прилетить.

“Не наважаться, адже зв’язатися з Росією – ядерною державою тощо. Зіб’ють, не долетить, є засоби ППО й взагалі кордони на замку”. Увесь той набір, який вселяли багато років”, – наголосив Марк Фейгін. Однак, з’ясувалося, що нічого того немає і що все можливо. Для першого разу, вважає правозахисник, досить задовільний результат.

Advertisement

“Це руйнування, поступово, не одразу, міфу про те, що війна може взагалі вестися за кордонами Росії, не маючи відповіді й взаємного впливу і на самого агресора”, – заявив Фейгін. Війна тепер буде там і там, вважає він. Ця атака дронами, на думку російського правозахисника, знаменує контрнаступ ЗСУ.

“Адже в результаті дістанеться всім. І тим військам, які на лінії фронту перебувають понад тисячі кілометрів в Україні, і за її кордонами. І в Білгородській області, Курській, Москві. Бог знає, де”, – зауважив Марк Фейгін.

Прокоментуйте:
Advertisement