Connect with us

Новини

Надбавка до пенсії: хто з українських пенсіонерів отримає надбавку 4200 гривень на місяць

Published

on

Деякі пенсіонери можуть розраховувати на щомісячну доплату до своєї пенсії.

Верховна Рада ухвалила рішення, що деякі українські пенсіонери отримають надбавку до пенсії у розмірі 4200 гривень на місяць. Це станеться після наступної індексації. Але не всі матимуть змогу – отримати таку надбавку до пенсії.

пенсія, субсидія, українці, виплати

Зокрема, надбавки до пенсії у розмірі 4200 гривень на місяць отримуватимуть дисиденти. Так, рішення набуло чинності після затвердження законопроекту № 8032 “Про пенсії за особливі заслуги перед Україною” (за борцями за незалежність України у XX столітті)”. Варто зазначити, що цей законопроект підтримали своїми голосами 313 народних депутатів.

Зокрема, надбавки до пенсії отримуватимуть пенсіонери, які мають статус борців за незалежність України у XX столітті та відповідно до Закону “Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років” зазнали репресій з політичних або релігійних мотивів у формі позбавлення волі).

гроші, гривня, виплати

До того ж, до них належать українські пенсіонери, яких у XX столітті примусово безпідставно помістили до психіатричної установи і зараз вони реабілітовані у встановленому законом порядку. Таких пенсіонерів в Україні залишилося не більше кількох сотень.

Прокоментуйте:
Advertisement