Connect with us

Новини

“Надзвичайно успішні дії зі знищення окупантів”: Зеленський відзначив воїнів Сил оборони за звитягу на фронті. Відео

Президент Володимир Зеленський увечері 11 травня традиційно звернувся до українців. Він подякував воїнам і підрозділам, які особливо відзначились у захисті держави від початку цього тижня.

Зеленський наголосив, що кожен влучний удар наших героїв – це збережені життя українців (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки). obozrevatel.com

Президент подякував українським захисникам

У зверненні президент особливо виділив декілька бригад, які цього тижня відзначилися на полі бою. Серед них:

Advertisement
  • ОСУВ “Хортиця” – 3-тя і 5-та окремі штурмові бригади та 28-ма окрема механізована бригада імені Лицарів Зимового Походу;
  • ОСУВ “Таврія” – 44-а окрема артилерійська бригада імені Гетьмана Данила Апостола, 55-а окрема артилерійська бригада “Запорізька Січ”, 59-а окрема мотопіхотна бригада імені Якова Гандзюка та 79-а окрема бригада ДШВ;
  • ОСУВ “Одеса” – 406-а окрема артилерійська бригада імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова.

Окремо глава держави також відзначив 63-у окрему механізовану бригаду.

“Уміють хлопці “мінусувати” ворожу техніку на полі бою. Кожен ваш влучний удар, наші герої, – це збережені життя українців. Дякую вам!” – підкреслив Зеленський.

Президент наголосив. що також є за що відзначити цього тижня й підрозділи Національної гвардії України.

“Зокрема, воїнів 1-ї та 14-ї бригад оперативного призначення Нацгвардії, які разом з усіма силами оборони й безпеки України захищають нашу державу на Донеччині, на Луганщині. Дякую вам, нацгвардійці, і за вашу стійкість, і за ваше вміння силами своєї розвідки, артилерії посувати колишню “другу армію світу” нижче й нижче в переліку військових сил”, – сказав президент.

Президент України повідомив про важливі наради та рішення

Advertisement

Він розповів, що сьогодні, як і завжди, був на зв’язку з командувачами та розвідкою, провів кілька нарад щодо наших міжнародних зусиль.

Зеленський також анонсував важливі зміни для оборонного сектору України.

“Скоро зможу оголосити дуже важливі новини для нашої оборони, для наших відносин із партнерами”,– заінтригував президент.

Окрім того, Володимир Зеленський зустрівся зі спеціальним радником Президента Бразилії з міжнародних питань. Глава держави ще раз запросив президента Бразилії в Україну, щоб він зміг побачити “героїзм українців на власні очі, нашу реальну налаштованість на мир для всієї української землі, для всіх наших міст і громад, які зараз зазнають ударів російських терористів”.

Advertisement

За його словами, це єдиний реалістичний план повернення спокою не лише українцям, а й усім народам планети, які прагнуть жити без агресій.

Президент анонсував правоохоронну реформу

Володимир Зеленський повідомив, що схвалив комплексний стратегічний план реформування нашої системи правопорядку – усіх правоохоронних органів та прокуратури. Це детальний документ, який розраховано на час до 2027 року.

“Якщо говорити просто, ми маємо забезпечити таку систему гарантування справедливості та правопорядку для нашої країни, яка відповідатиме й нашій меті швидкого вступу України у ЄС, – додаємо нашої готовності реалізувати цю мету, і, що не менш важливо, – гарантуємо ті основи нового суспільного договору, які очевидно окреслюються зараз при захисті нашої держави”, – пояснив президент.

Advertisement

Зеленський акцентував, що органи правопорядку повинні працювати таким чином, аби українці у кожній сфері відчували себе захищеними, а система – була справедливою.

“Україна має стати і вже стала місцем сили Європи та всього вільного світу. Маємо забезпечити в Україні максимум безпеки, максимум свободи, максимум поваги до закону, до людини. І це відповідь на питання, яку Україну після війни ми будуємо”, – наголосив президент Володимир Зеленський.

Прокоментуйте:
Advertisement