Connect with us

Новини

“Нафтогаз” доконав українку дивними претензіями: “Телефонують і вимагають…”

Published

on

«Нафтогазу України» довелося виправдовуватись після чергової скарги споживачки газу.

На офіційній сторінці «Нафтогаз України» жінка повідомила, що її дістають претензіями, яких не може бути. Мовляв, їй приписують борг, якого насправді не існує.

«Чому я повинна вам сплатити борг, якого я не маю і ніколи немала!…А ви його переписуєте вже чотири місяці на кожний поточний місяць в розмірі 196.98 гр. Жоден телефон ваш контактний не працює!.. До Вас всіх не можливо дістатися!», – повідомила жінка.

Клієнтка закликала «Нафтогаз України» надати їй інформацію, хто приймає фото всіх її лічильників за останні шість місяців.

газ, ЖКГ, плита

«Щоби ви зрозуміли в мене ведеться документація за 18 років. А, ви телефонуєте мені і вимагаєте сплатити цей борг за три дні!», – поскаржилась «Нафтогазу» споживачка.

Жінка підкреслила, що вимагає позбавити її від проблем, які не мають до неї відношення. В іншому випадку вона буде скаржитись КРУ.

Advertisement

У «Нафтогазі» відреагували на скаргу, зазначивши, що їм прикро через винекнення такої ситуації

«ГК «Нафтогаз України» є постачальником газу. Облгази (оператори ГРМ) відповідають за прийняття показів лічильника, облік та нарахування об’ємів газу, а також послуги з розподілу (транспортування) газу, технічне обслуговування газової мережі та обладнання. Розрахунок суми до оплати за постачання газу проводиться виключно на основі даних від облгазу», – повідомили в «Нафтогазі».

Прокоментуйте:
Advertisement