Нафтогаз надав роз’яснення щодо нових змін: “Усі показання газового лічильника…”

Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» спільно з Газмережі впроваджують зміни.

Про це, як пише Politeka.net, повідомили на сторінці Нафтогаза в Facebook.

Так, з 9 березня показання газового лічильника клієнтів, які отримують послуги з розподілу газу в АТ «Дніпрогаз», АТ «Донецькоблгаз», АТ «Харківгаз», АТ «Херсонгаз» та Кропивницька філія ГАЗМЕРЕЖІ (АТ «Кіровоградгаз»), будуть відображатися в особистому кабінеті my.gas.ua.

«Усі показання газового лічильника, що були передані через чатботи, голосове меню, контакт-центри та інші сервіси будуть актуалізовані та доступні на сайті ГК «Нафтогаз України»», – пояснили в компанії.

Крім того, в Нафтогазі підкреслили, що оскільки компанія за допомогою своїх онлайн-сервісів приймає показники абонентів АТ «Дніпрогаз», АТ «Донецькоблгаз», АТ «Харківгаз», АТ «Херсонгаз» та Кропивницької філії ГАЗМЕРЕЖІ (АТ «Кіровоградгаз»), то дані щодо показників в особистому кабінеті відображаються лише для цих регіонів.

газ, тарифи, Нафтогаз

Показники лічильника в особистому кабінеті, підкреслили в Нафтогазі, будуть відображені одразу ж після формування рахунків за попередній місяць. Об’єми, як і раніше, формує та передає Оператор ГРМ, на які Нафтогаз компанія нараховує суму до сплати.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN