“Нафтогаз” збільшив вартість газу для населення: нові ціни від 1 січня 2021 року

Новини

У січні 2021 року ціна природного газу для побутових клієнтів компанії “Нафтогаз України” зросте на 14%.

Згідно з повідомленням газопостачальника, ціна на газ у січні для населення в рамках тарифу “Місячний” становитиме 7,22 гривні за кубічний метр з урахуванням податку на додану вартість, але без урахування доставки. Водночас, у грудні та листопаді 2020 року ціна становила 6,33 гривні за кубічний метр газу.

У повідомленні зазначається, що зміна ціни була пов’язана із “сезонним фактором” і збільшенням оптової ціни на природний газ. Також у компанії наполягають на тому, що ця ціна, попри підвищення, є нижчою за середньоринкову.

“Таку ціну компанія може собі дозволити завдяки помірній націнці на блакитне паливо, довгостроковому контракту на оптову закупівлю газу, а також оптимізації операційних витрат”, – пояснюють у “Нафтогазі”.

Зазначимо, що ціна на газ для населення у січні 2021 року в різних компаній становить 7-9 грн за кубометр. А враховуючи ще й вартість послуги за розподіл газу, то кубометр обходитиметься в 10-12 грн, що є найвищою ціною за останні роки.

Тепер зміна постачальника газу значно полегшала. Це однозначно піде на користь українцям. Також держава невдовзі може почати перевірки отримувачів субсидії. А також про те, як можна знайти додаткові місця в садочках – дивіться далі.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN