Connect with us

Новини

Нагороджений Залужним воїн з позивним “Хижак” отримав поранення на фронті: раніше він з відстані в 5 метрів знищив окупантів і БМП-2

Український захисник із 92-ї окремої механізованої бригади ім. Івана Сірка Руслан Зубарєв на псевдо “Хижак” отримав поранення на фронті. Раніше він з відстані в 5 метрів знищив окупантів і ворожу БМП-2.

Про це Зубарєв повідомив у своєму Telegram-каналі. Він уточнив, що поранення дістав 13 травня під Сватовим.  obozrevatel.com

“Росіяни, вчора у вас була гарна та майже вдала спроба моєї ліквідації, але все ж у вас трохи не вийшло. Слава Україні! Ми ніколи не здамося”, – написав він.

Великий уламок уразив “Хижака” зі спини зліва, Зубарєв отримав медичну допомогу. Після відновлення захисник України збирається повернутися на фронт, тому пообіцяв російським загарбникам скору зустріч.

Advertisement
Нагороджений Залужним воїн з позивним "Хижак" отримав поранення на фронті: раніше він з відстані в 5 метрів знищив окупантів і БМП-2

Варто зазначити, у березні Генерал Валерій Залужний вручив “Золотий Хрест” і нагородну зброю бійцю Руслану Зубарєву. Молодий старший солдат проявив мужність, відбивши ворожі сили, які переважали, в бою.

Нагороджений Залужним воїн з позивним "Хижак" отримав поранення на фронті: раніше він з відстані в 5 метрів знищив окупантів і БМП-2

Зауважимо, що воїн 92-ї бригади Руслан Зубарєв з позивним “Хижак” у ближньому бою знищив кількох окупантів та ворожу БМП-2. Відео його бою називають “найвидовищнішим боєм 2023 року”.

Руслан Зубарєв родом із Запоріжжя, йому 21 рік. В інтерв’ю журналісту Юрію Бутусову “Хижак” розповів, як знищив штурмову групу та БМП на відстані п’яти метрів. Цей бій відбувся 16 лютого в районі Сватового.

Прокоментуйте:
Advertisement