Нахабно брехали, поки вмирали люди: У мережі показали радянський фейк про недоїдання у США часів Голодомору в Україні

Новини

Історики показали українцям пропагандистську статтю радянської преси про нібито нестачу харчів для людей у Сполучених Штатах Америки. Показово, що її написано було саме під час Голодомору, котрий забрав життя кількох мільйонів наших співгромадян, передають Патріоти України.

Світлину з доказом брехні сталінського режиму оприлюднили на сторінці спільноти History Ukraine у Twitter. “Поки в Україні бушував голод, “Пролетарій” писав про “голод у США”, осінь 1932 – весна 1933 років”, – зазначили автори допису.

На світлині видно, що в радянській газеті були такі маніпулятивні заголовки, як “Колони голодного походу рухаються з усіх боків США”, “Криза в американській промисловості поглиблюється” тощо.

Крім того, кремлівські пропагандисти писали: “Колони учасників голодного походу, які вийшли із західних штатів, просуваються посиленим маршем, щоб прибути у Вашингтон 5 грудня до дня відкриття Конгресу”, “Школярі, які голодують, із двох шкіл Нью-Гевена організували демонстрацію в межах підготовки походу школярів у Вашингтон, який відбудеться 25 листопада”.

При цьому про реальний стан речей в Україні, де комуністична влада позбавила шансів на життя мільйони людей, у прокремлівських газетах не згадувалося ані слова.

Рейтинг статті
Поділитися з друзями
BBCcCNN
Добавить комментарий