Найдосвідченіший пілот США хоче захищати небо над Україною: готовий сісти за штурвал F-16

Його бойовий досвід вражає.

Підполковник у відставці Ден Гемптон, якого називають “найсмертоноснішим” пілотом F-16, заявив, що він би погодився захищати небо над Україною. Про це ас сказав у інтерв’ю “Голосу Америки”. life.akcenty.com.ua

Гемптон вважає, що F-16 – це значно кращі винищувачі за радянські, проте на його думку, українським пілотам знадобиться багато часу, щоб освоїти новий літак – від 4 до 6 місяців. Ветеран ВПС пояснив, що для країни, яка кожен день веде боротьбу з російським агресором – це дуже довго, а тому підполковник придумав вихід – Україна могла б найняти досвідчених пілотів для польотів на сучасних винищувачах.

“Принаймні подумайте про те, щоб найняти приватних військових підрядників для виконання польотів над Україною, не деінде, а саме у небі над Україною. Я навіть поїду сам, можете на мене розраховувати”, – сказав Ден Гемптон.

Як зазначається Ден Гемптон здійснив 151 бойовий виліт і має чи не найбільше військових нагород серед пілотів винищувачів США з часів війни у В’єтнамі, включаючи Пурпурове серце, чотири Почесні хрести льотних заслуг за надзвичайний героїзм та вісім “Повітряних медалей” ВПС США за доблесть під час бойових дій.

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN