Найкраща подруга Жанни Фріске висловилася про пісні покійної співачки через 7 років після її смерті: “Боляче слухати, не люблю”

Учасниця гурту “Блестящие” Ольга Орлова розповіла, як сприймає творчість своєї загиблої близької подруги Жанни Фріске

Російська артистка і одна з перших учасниць жіночого поп-гурту “Блестящие” Ольга Орлова розповіла про свої почуття після 7-и років з дня смерті Жанни Фріске, з якою у неї був міцний дружній зв’язок.

Загибель відомої співачки і солістки гурту “Блестящие” Жанни Фріске в 2015 році принесла чимало болю і переживань не тільки її родині і близьких друзям, але і численним шанувальникам. Артистка померла в 40-річному віці від гліобластоми, пухлини головного мозку.

Жанна Фріске, фото: Instagram
Жанна Фріске, фото: Instagram

Жанні Фріске стало відомо про свою смертельну хворобу незабаром після народження її єдиного сина Платона в 2013 році. Вона деякий час приховувала діагноз, правду знали лише рідні та близькі друзі, але коли до шанувальників все ж дійшла інформація, вся країна стала збирати гроші на її лікування. У свій час здавалося, що артистка йде на поправку і вона навіть планувала народити другу дитину, але доля розпорядилася інакше, відібравши у неї життя. Весь світ донині оплакує важку втрату, про яку також пам’ятає подруга і колега артистки Ольга Орлова.

Жанна Фріске і Ольга Орлова
Жанна Фріске і Ольга Орлова

В Instagram телеведучої часто миготить ім’я Фріске і фанати продовжують питати про загиблу. Цього разу у артистки поцікавилися, чи співає вона пісні подруги в караоке, на що вона відповіла дуже відверто.
Жанна Фріске і Ольга Орлова
Жанна Фріске і Ольга Орлова
“Ні. І не люблю, коли хтось співає. Для мене пісні Жанни – це тільки її пісні. Мені досі боляче їх слухати. Не відпустило мене поки”, – зізналася Орлова.
Скріншот з Insta Stories, Ольга Орлова
Скріншот з Insta Stories, Ольга Орлова

Прокоментуйте:
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN