Найкращі рецепти ефективних і безпечних для здоров’я кондиціонерів для білизни

Як зробити домашній ополіскувач для білизни.

Ви напевно вже мали можливість дізнатися про всі шкідливі інгредієнти, якими напхані кондиціонери для білизни, які ми купуємо. Однак що ж тоді використовувати в якості заміни? Який безпечний ополіскувач використовувати, якщо у родині є маленькі діти або алергіки? Немає нічого простіше! Приготуємо домашній кондиціонер для білизни власноруч, інформує Ukr.Media.

Домашній ополіскувач для білизни № 1 — столовий оцет

Максимально простий натуральний ополіскувач. Дешево, доступно, нетоксично, досить ефективно, крім того, оцет володіє антибактеріальними властивостями. А в якості бонусу, оцет видаляє всі залишки використовуваного миючого засобу.

Налийте перед пранням приблизно 50-100 мг оцту у відсік для полоскання. Можете додати кілька крапель улюбленої ефірної олії, щоб забезпечити фантастичний аромат. Результат — чудовий! Після прання речі стають м'якими, а фарби стають яскравішими!

Домашній ополіскувач для білизни № 2 — харчова сода + оцет

Основним інгредієнтом є бікарбонат натрію — звичайна харчова сода. Це безпечний натуральний інгредієнт, крім того, сода допоможе краще відіпрати одяг і освіжити його. В один літр води додати 140 мл 9% столового оцту, туди ж слід додати соду — пів склянки соди буде достатньо, все перемішати і застосовувати по 120-240 мл отриманого засобу на одне прання. Можна додати пару крапель будь-якої ароматної ефірної олії за бажанням для надання речам приємного аромату.

Домашній кондиціонер для білизни № 3 — вода + оцет + бальзам для волосся

Цей рецепт ополіскувача з додаванням бальзаму для волосся є одним з максимально популярних: необхідно взяти шість частин води, три частини 9% столового оцту, дві частини бальзаму для волосся. Всі складові гарненько перемішати та використовувати по 120 мл (або трохи більше) на кожне прання. Цей ополіскувач для білизни з бальзамом для волосся отримав найбільшу кількість позитивних відгуків від жінок, які застосовували його.

Ополіскувач для білизни, приготований власноруч в домашніх умовах, перш за все безпечний для здоров'я, що особливо важливо, коли у родині є маленькі діти або люди, які страждають алергією.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Найкращі рецепти ефективних і безпечних для здоров’я кондиціонерів для білизни