Найкращий подарунок на день народження – перемога: брати-близнюки з Києва у перший день війни стали на захист України. Фото

Брати-близнюки Шевченки з Києва, які стали на захист України із першого дня повномасштабного вторгнення Росії, вчора, 11 червня, відсвяткували свій день народження. Їм виповнилося по 50 років.

Найкращим подарунком для наших захисників, які дають відсіч ворога, стане наближення перемоги України. Брати наполегливо працюють над цим, проте для того, аби ще ефективніше “робити смерть” окупантам, їм потрібна гвинтівка.

Саме на неї воїни зараз збирають кошти. OBOZREVATEL закликає всіх, хто має таку можливість, допомогти внеском або репостом.

Номер картки – 5168752013740538 (Шевченко Олександр).
Братам виповнилося по 50 років.

Андрій Селіванов у Facebook привітав братів із днем народження та розповів, що вони беруть участь у бойових діях на найгарячіших ділянках фронту.

“Обожнюю цих хлопців! Боронять країну з перших хвилин, у самих гарячих місцях. Давайте зробимо їм подарунок на днюху, знаю, що вони збирають на гвинтівку”, – написав він.

Відео містить нецензурну лексику, 18+!

Відео дня:

Вчора захисники святкували день народження.

Вони захищають Україну із першого дня вторгення РФ.

Воїни збирають кошти на гвинтівку.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Найкращий подарунок на день народження – перемога: брати-близнюки з Києва у перший день війни стали на захист України. Фото