Найсильніша молитва про збереження сім’ї, щоб бути зі своєю другою половинкою все життя

Молитва, яка спрямована на те, щоб зберегти сімейний затишок. Про це повідомляє портал Доброта.

Як відомо, молитва є частиною практики будь-якого християнина. Зокрема, віруючий повинен молитися вранці і ввечері, а також відвідувати загальні богослужіння хоча б раз на місяць, а в ідеалі щонеділі (в пости – частіше), де також здійснюється ця практика.
Молитва, скріншот: Youtube
Молитва, скріншот: Youtube
Попри те, що молитва мертва без справ, а також на те, що сама по собі вона не є магічним ритуалом або замовленням на краще життя, при наявності проблем існує можливість просити Бога про конкретні мирські речі.
Молитва, скріншот: YouTube
Молитва, скріншот: YouTube
Зокрема, ті, хто стикаються з проблемами в сімейному житті, цілком можуть попросити про зміцнення шлюбу. Можна робити це своїми словами, а також скористатися відомою молитвою.

“Господи, Ісусе Христе! Приснодіво Маріє! На небесах проживаєте, за нами грішними доглядаєте, допомагайте у мирських тяготах!Вінчали чоловіком і дружиною, заповідали жити у світі, вірність голубину зберігати, ніколи не лаятись, чорними словами не кидатися. Вас хвалити, ангелів небесних співом насолоджуватися, дітей народжувати та ними разом займатися. Боже слово нести, бути разом у горі та радості.Дайте нам мир та спокій! Щоб любов голубина не минула, а ненависть, чорна пристрасть та біда в хату дорогу не знайшла! Господи, відгороди нас від людини злої, очі поганої, чортова діяння, думок тяжких, страждань марних. Амінь”

Прокоментуйте:
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )