Наливайченко висміяв “унікальні методи” війни армії РФ: “Ніхто не очікував”

Колишній глава СБУ у своєму інтерв’ю Наташі Влащенко розповів про страшні особливості та безчинства російської армії.

На запитання телеведучої, адресоване гостю, що він знає про методи війни окупантів, українська політика відповіла жорстко, але чесно. Повне інтерв’ю Валентина Наливайченка для телеканалу “Україна 24” можна переглянути на YouTube.

Повідомляє dialog.ua

“Насправді російська армія з перших днів вторгнення в Україну 24 лютого 2022 року справді показала те, чого від неї ніхто не очікував. Я думаю, що і ми також. Це армія, яка кидає своїх загиблих прямо на поле бою. Навіть не збирають їх”, – із цих слів розпочав свою розповідь про особливості війни армії загарбників народний депутат України.

Відео дня:

Далі Валентин Наливайченко продовжив перераховувати військові злочини окупантів, шокуючи громадськість подробицями: “Це та армія, яка завозить мобільні крематорії спершу для своїх і щоб сховати залишки своїх військових злочинів особливо навколо Маріуполя, коли їх буквально зловила за руку світова спільнота”.

“У жодній країні світу не кидають своїх поранених. Більше того, їх поранені ховалися в Бучі та Ірпіні, щоб їх не добили свої ж”, – додав до вищесказаного екс-глава СБУ, а потім повідомив, що це військові злочини, які мають місце усередині російської армії.

Прокоментуйте:
За ЦИМ посиланням, ви можете допомогти українській армії. Все буде Україна! 🇺🇦
Оцініть статтю:
( Поки що оцінок нема )
BBCcCNN
Наливайченко висміяв “унікальні методи” війни армії РФ: “Ніхто не очікував”